Multicary jsou legendární užitkové výroby, které se vyráběly ve východním Německu. V dnešní době jsou multicary vyráběné v továrně Hako GmbH ve Waltershausenu v Německu. Dva nejprodávanější typy transportéru Multicara můžete blíže prozkoumat a následně koupit na unikont.cz. Unikont.cz je web, kde účel nabízených produktů spočívá ve vnitřním i venkovním úklidu. A právě na venkovní úklid i jiné práce jsou ideální multicary.

Multicara M31

Multicara M31 je patří mezi nejprodávanější transpotér multicar. Je především díky efektivní kombinaci multifunkčnosti, ekonomické efektivity a ovladatelnosti s kompaktním designem. Navzdory tomu je multicara zcela bezpečný a také komfortní vůz.

Kabina obsahuje bezpečnostní prvky, které spadají pod certifikaci DEKRA. Díky velkým oknům má řidič výhled na okolí i nářadí.

Stejně jako ostatní typy transportérů multicara, je typ M31 vybaven třemi připojovacími body, ty slouží k upevnění různých nástaveb. Kompatibilních nástaveb představuje až 300 možností, což dělá z vozu všestranného pomocníka pro mnoho různých odvětví.

Jízdu navíc zpříjemňují odpružená kola. Právě kola a malá velikost vozu jsou jeho přednostmi, které lze využít v těžko přístupných místech, kam běžný vůz nedojede a těžká se se nevejde, například hustý les a těžko přístupné sráze.

Multicara M29

Multicara M29 je vhodná především pro úklid pozemních komunikací – zametání, vysávání listí, sekání trávy či sypání v zimě. Multicara M29 je vhodná pro celoroční používání, stejně jako u typu multicara M31, i typ M29 poskytuje možnost připevnění několika druhů nástaveb.

Vnitřní úklidová technika

Na webu unikont.cz so můžete také zajistit nákup či pronájem vnitřní úklidové techniky. Průmyslové vysavače, zametací a vytírací stroje umožňují dosáhnout dokonalé čistoty i ve velmi špinavém prostředí nebo v těžko přístupných místech.